رادیو پالپ

رادیو پالپ

رادیویی از موسیقی و ادبیات جهان

رعایت حقوق مؤلف

نشر آثار ما در دیگر رسانه ها
با ذکر منبع و درج لینک سورس، انتشار تمام یا بخشی از آثار ما  برای استفاده غیر تجاری آزاد است. ولی بدون ذکر منبع استفاده از تولیدات رادیو پالپ در هر جا و تحت هر نوع استفاده ای ممنوع می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.تمامی اپیزود های رادیو در آرشیو سایت قابل دسترسی است و نحوه ی دسترسی به کتاب های صوتی و دیکلمه ها در قسمت «راه های شنیدن» توضیح داده شده است. نشر و استفاده از این آثار به کل ممنوع می باشد و برای هر گونه استفاده باید مجوز کتبی دریافت کنید
رادیو پالپ یک گروه از جوانان علاقه مند به ادبیات و موسیقی است. دامنه ای این رادیو در ایرنیک با مجوز رسمی ثبت شده است. استفاده از نام و دامنه ی رادیو ممنوع و غیر قانونی می باشد. تیم مدیریت لازم می بیند در مواقع مشاهده ی سو استفاده از نام رادیو، عوامل آن را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
حقوق مؤلف در رادیو پالپ
رادیو پالپ تماما به حقوق مولف احترام گذاشته و خود را موظف می داند کلیه موسیقی و داستان و شعرهای در متن رادیو را، با ذکر منبع استفاده کند. تولید کتاب های صوتی با اجازه ی کتبی از مولفان آثار صورت می گیرد و نام منبع دیکلمه ها در انتها و جزییات فایل های صوتی ثبت می شود. و نیز دستکاری مشخصات و جزییات تولیدی فایل ها و اپیزود های رادیو ممنوع می باشد.
همچنین تمامی تصاویر منتشر شده در کانال تلگرام ما با ذکر نام عکاس منتشر می شود و همچنین عکس های کاور اپیزودها از منبع اوپن سورس دریافت می شود. منبع شعر هایی که در صفحه ی انستاگرام رادیو پالپ منتشر می شوند با ذکر نام شاعر درج می شود.
رادیو اینترنت پالپ تحت لیسانس کپی رایت فعالیت می کند.
copyright